-1°C całkowite zachmurzenie

Bal Karnawałowy Klubu Seniora [GALERIA]

W sobotę, 30 stycznia, w Dworze u Antoniego odbył się bal karnawałowy członków z Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

 

Tematem imprezy był "Gwiaździsty Bal Karnawałowy". Na uroczystości obecni byli: Dariusz Bulski Zastępca Wójta Gminy Kowala z małżonką, Alina Szczęśniak Sekretarz Gminy Kowala z małżonkiem, Adam Gibała Wójt Gminy Wolanów z małżonką, Marcin Ciężkowski Radny Gminy Wolanów z małżonką, Artur Siwiorek Wójt Gminy Mirów z małżonką, Zespół Śpiewaczy,,Bieniędzice” pod kierunkiem Krzysztofa Mazurkiewicza, Zespół Mirowianki z Mirowa pod kierunkiem Danuty Kaczyńskiej, Koło Gospodyń Wiejskich z Pomorzan pod kierunkiem Bożeny Lis oraz Zespół Chomentowianki pod kierunkiem Ewy Jastrzębskiej.

Kierownik GOPS w Kowali zapoznała wszystkich gości z historią Balu Karnawałowego. Po części oficjalnej goście udali się na obiad, a potem przyszedł już czas na tańce i śpiewy.

Atrakcją imprezy była inscenizacja pt. "Starodawne wesele" przygotowana przez członkinie Klubu Seniora w Kowali. O północy odbyło się losowanie szczęśliwego numerka. Każdy z uczestników miał przypięty Gwieździsty Kotylion, na którym znajdował się numer. Dla jednej wylosowanej osoby okazał się on szczęśliwy i gość otrzymał nagrodę.

Bal Karnawałowy Klubu Seniora [GALERIA] komentarze opinie

  • gość 2016-03-04 18:44:16

    Fajna sprawa, że czynnie działają Kluby i jak widać Seniorzy mają się dobrze :-)

Dodajesz jako: Zaloguj się