12°C bezchmurnie

Bal Ostatkowy 2018 w Kowali [FOTO]

W sobotę, 10 lutego w centrum Konferencyjno-Rozrywkowym "Chełmiński" w Kowali odbył się Bal Ostatkowy 2018. Organizatorem wydarzenia był Klub Seniora działający przy GOPS w Kowali

 

Bale Ostatkowe na terenie Gminy Kowala organizowane są od 2010 roku. W tym roku wzięło w nim udział blisko 300 osób. 

Imprezę zainaugurowała przemowa koordynatorki Janiny Łapczyńskiej oraz zastępcy Wójta Giny Kowala Dariusza Bulskiego. Dodatkowo, każdy z gości otrzymał symboliczną lampkę szampana. Był to znak, że Bal Ostatkowy 2018 został otwarty. 

- Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do stołów, aby spróbować przygotowanych dań. Kolejnym punktem uroczystości były wspólne tańce, przy polskich przebojach. W międzyczasie seniorzy zaprezentowali szerszej publiczności swój talent wokalny i zaśpiewali na scenie ludowe przeboje, co przyjęło się z pozytywnym odbiorem - relacjonują organizatorzy.  

Głównym punktem imprezy był wybór Króla i Królowej Balu! Zadaniem, mającym wytypować parę, był wspólny taniec. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli Ewa i Mirosław Skorżowie, natomiast na drugim miejscu znaleźli się Justyna i Waldemar Kaczorowie.

Korony przekazali ubiegłoroczni zwycięzcy Małgorzata i Grzegorz Chełmińscy. Zwycięzcy otrzymali słodki upominek.

 

Fot.: kowala.pl

Bal Ostatkowy 2018 w Kowali [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się