-1°C całkowite zachmurzenie

Motocyklista potrącił kobietę z 4-miesięcznym dzieckiem!

Kronika kryminalna, Motocyklista potrącił kobietę miesięcznym dzieckiem! - zdjęcie, fotografia

Wczoraj na terenie gminy Kowala kierujący motocyklem potrącił kobietę z 4-miesięcznym dzieckiem.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po godz. 16:00 w miejscowości Kowala-Kolonia. 22-letni kierujący pojazdem marki Yamaha jadąc od miejscowości Ruda Wielka, stracił panowanie nad pojazdem i potrącił kobietę wraz z jej 4-miesięcznym dzieckiem. Wszyscy uczestnicy szpitala trafili do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

– Na drogach rozpoczyna się sezon motocyklowy, coraz więcej obserwujemy jednośladów, dlatego apelujemy do kierowców o ostrożność – przypomina Justyna Leszczyńska z KMP Radom. –Wśród wszystkich jeżdżących jednośladami po naszych drogach zdecydowana większość to ludzie przestrzegający przepisy. Są to osoby świadome zagrożeń, więc sami ich nie stwarzają, chroniąc swoje życie, swoich pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Jednak, jak zaznacza rzecznik prasowy KMP Radom, zdarzają się i tacy, wśród których górę nad rozsądkiem bierze brawura i zbyt szybka jazda.

– Apelujemy o zachowanie rozwagi i przypominamy, że motocykliści, którzy nie dostosowują się do przepisów ruchu drogowego muszą liczyć się z karą – i nie będzie tu żadnej taryfy ulgowej.

 

Małgorzata Stasiak

Motocyklista potrącił kobietę z 4-miesięcznym dzieckiem! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się