-1°C całkowite zachmurzenie

Tymczasowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Kosów

Aktualności, Tymczasowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych miejscowości Kosów - zdjęcie, fotografia

W dniu 21 listopada został uruchomiony Tymczasowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnyh w miejscowości Kosów (obok świetlicy wiejskiej w Kosowie).

 

Przypomnijmy, punkt pierwotnie znajdował się przy działce po danym posterunku policji w Kowali. Na tę chwilę z racji remontu budynku i ponownego uruchomienia tam posterunku oraz przeniesienie do tego budynku administracji GOPS-u, wystąpiła koniecznosć przeniesienia PSZOK-u w inne miejsce. 

- Usytuowanie tego punktu nie jest przypadkowe, ponieważ w jego sąsiedztwie planowane jest wybudowanie docelowego Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Planowany docelowy punkt ma spełniać wszystkie wymagane standardy i normy jak dla obiektów tego typu czytamy na stronie Urzędu Gminy. 

Aktualny PSZOK obsługiwany jest przez zatrudnioną do tego celu osobę i będzie czynny od wtorku do soboty w godzinach 11:00 – 19:00. 

Będzie można w nim składować większe ilości gruzów, odpadów betonowych, ale bez domieszek styropianu, wełny, papy, pianek itp.

Aby zostawić odpady w PSZOK-u należy skontakotować się z Referatem Usług Komunalnych pod numerem telefonu: 48 6101760 w. 20

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

 

Mapka: kowala.pl

 

 

Tymczasowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Kosów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się